معرفی شرکت

شرکت فن آوری داده های داتیس پارس از سال 1383 فعالیت رسمی خود را در حوزه تولید نرم افزارهای سازمانی آغاز نموده است .
با توجه به تجربه چندین ساله شرکت در صنعت فن آوری اطلاعات و داشتن تیم مجرب، در سال 1394 این شرکت سرمایه گذاری در استارت آپ ها را آغاز نمود . هدف از این سرمایه گذاری ها، پشتیبانی و انتقال تجربیات مدیریتی در جهت کمک به کسب و کار های نوپا و در نهایت توسعه پایدار است .

این شرکت بر حوزه های سامانه ی پشتیبانی کسب و کار (BSS)، بیگ دیتا، سلامت الکترونیک، هوش مصنوعی، تجارت الکترونیک، حمل و نقل، اینترنت اشیا (IOT) و داده کاوی تمرکز دارد .

در داتیس ، علاقه‌مند به مشکلات بزرگی هستیم که پاسخگوی آنها راه‌حل‌های تکنولوژیکی است. ما به دنبال رساندن منفعت‌های بزرگ به کسب و کارهای نوپا از طریق سرمایه گذاری، آموزش و مربی گری، مشاوره و خدمات دفتری و اداری هستیم.

 

» سرمایه گذاری :

افزایش سرمایه یکی از اصلی ترین و ابتدایی ترین نیازهای کسب و کارهای نوپا است. ما بر روی یک ایده خام سرمایه گذاری نمی کنیم، تمرکز ما بیشتر سرمایه‌گذاری بر روی افراد است تا یک طرح و محصول ویژه، چرا که طرح‌ها و محصولات اغلب عوض می‌شوند. به عبارت دیگر ارزیابی تیم¬های کاری اولویت بالاتری نسبت به طرح ها و محصولات دارند.

 

» آموزش و مربی گری :

ما نیازهای آموزشی کسب و کارهای نوپا را شناسایی کرده و سعی می کنیم با ارائه آموزش های لازم، آنها را برای رسیدن به موفقیتهای بزرگ و تبدیل شدن طرح ها به کسب و کارهای بزرگ کمک کنیم.

 

» مشاوره :

می دانیم هر طرحی هم در کسب و کار و هم در تکنولوژی دارای ریسک هایی است. ما با ارائه تیم‌های مشاوره ای خبره به کسب و کارهای نوپا، سعی خواهیم کرد ریسک های طرح را به حداقل برسانیم. تیم مشاوره، کارآفرینان را به منظور ایجاد نوآوری در مدل‌های کسب و کار و تکنولوژی های محصول راهنمایی خواهند کرد تا احتمال موفقیت حداکثر شود.

 

» فضای کاری و خدمات اداری :

یکی از نیازهای کسب و کارهای نوپا، داشتن فضای کاری مناسب است. فضای کاری مناسب منجر به افزایش خلاقیت، بهره‌وری و بازدهی بالای تیم می‌شود. همچنین بسیاری از کسب و کارهای نوپا به دلیل عدم تجربه و نیروی کافی، از فقدان خدمات اداری رنج میبرند. ما با ارائه فضای کاری مناسب و انجام خدمات اداری شرکت های نوپا به آن ها تا زمان رسیدن به استقلال کافی کمک خواهیم کرد.

Device rotate - Datis Pars

Please rotate your device to have a better experience.