شرکت ایرانی تبادل آگهی آدرو به ۵۰ میلیارد بازدید رسید

شرکت یک ساله ایرانی تبادل آگهی آدرو یک رکورد جدید در صحنه AdTech ایران با ۵۰ میلیارد بازدید به جای گذاشته است.
05 Oct , 2016

شرکت یک ساله ایرانی تبادل آگهی آدرو یک رکورد جدید در صحنه AdTech ایران با ۵۰ میلیارد بازدید به جای گذاشته است.

صحنه AdTech ایران به طور کامل از زمان ورود اولین شرکت تبادل آگهی آدرو متحول شد. با اتصال به تقریباً تمام شرکت‌های بزرگ شبکه آگهی در ایران، آدرو موفق به افزایش سرمایه بازار ایران در تبلیغات آنلاین شد.

در حال حاضر 16 شبکه‌ تبلیغاتی ایرانی و بین المللی و شرکت تبادل آگهی به بازار تبادل آگهی ایران متصل هستند. آدرو تنها منبع ایرانی برای فروش فضای تبلیغاتی و همچنین دروازه‌ای برای سازمان‌های تبلیغاتی آنلاین در ایران است.

در حال حاضر، 37 درصد از ترافیک آدرو متعلق به تبلیغ کنندگان خارجی‌ای است که بازار ایران را هدف قرار داده‌اند. این اولین بار است که تبلیغ‌کنندگان بین المللی فرصتی برای تبلیغ کردن در ایران پیدا کرده‌اند.

با راه‌ اندازی سیستم لحظه‌ای حراج (RTB)، از شرکت آدرو انتظار می رود که صحنه AdTech ایران را به جلو هدایت کند. راه اندازی سریع و در حال رشد AdTech موفق شده است به ۵۰ میلیارد بازدید تبلیغاتی برسد که همراه با رشد متوسط  25٪ نمایش تعداد تبلیغ در هر ماه بوده است.

صحنه تبلیغات محلی شروع به رشد کرد و به نقطه‌ای رسید که نیازمند به یک بازار تبادل تبلیغ داشت تا بتواند به تبلیغ‌کنندگان و شبکه‌های آگهی کمک کند. این کمبود در بازار باعث شد که آدرو به این رشد بالا در تعداد نمایش تبلیغ برسد.

ایران به دلیل تحریم های بین المللی اعمال شده بر این کشور از چشم انداز جهانی تبلیغات آنلاین جدا شده است. این امر مثل یک علامت بزرگ توقف قرمز برای تبلیغات در ایران برای  تبلیغ‌کنندگان بین المللی و سازمان‌های آگهی بوده است.

نفع دوم این بازار تبادل آگهی که تأثیر زیادی بر روی بازار داشته این است که آن دروازه‌ای برای سازمان‌های غیر ایرانی و مارک‌های شناخته شده برای تبلیغ در ایران شده است و درخواست‌های تبلیغات بیشتری را برای این کشور تحریم شده به ارمغان آورده است.

50 میلیارد تعداد نمایش تبلیغ می‌تواند به عنوان بخش کوچکی از چیزی باشد که شرکت‌های بین المللی در حال گرفتن آن در سراسر جهان هستند. اما برای یک شرکت تبادل آگهی در ایران که در کمتر از یک سال ، و در بازاری که در مرحله ابتدایی است به این تعداد برسد، می‌تواند چیزی باشد که ارزش مطرح کردن را دارد.

Device rotate - Datis Pars

Please rotate your device to have a better experience.