خدمات به استارت آپ ها

ما به شکستن مونوپولی‌ها علاقه‌مند هستیم

در داتیس ، علاقه‌مند به مشکلات بزرگی هستیم که پاسخگوی آنها راه‌حل‌های تکنولوژیکی است. ما به دنبال رساندن منفعت‌های بزرگ به کسب و کارهای نوپا از طریق سرمایه گذاری، آموزش و مربی گری، مشاوره و خدمات دفتری و اداری هستیم.

» سرمایه گذاری : افزایش سرمایه یکی از اصلی ترین و ابتدایی ترین نیازهای کسب و کارهای نوپا است. ما بر روی یک ایده خام سرمایه گذاری نمی کنیم، تمرکز ما بیشتر سرمایه‌گذاری بر روی افراد است تا یک طرح و محصول ویژه، چرا که طرح‌ها و محصولات اغلب عوض می‌شوند. به عبارت دیگر ارزیابی تیم¬های کاری اولویت بالاتری نسبت به طرح ها و محصولات دارند.

» آموزش و مربی گری : ما نیازهای آموزشی کسب و کارهای نوپا را شناسایی کرده و سعی می کنیم با ارائه آموزش های لازم، آنها را برای رسیدن به موفقیتهای بزرگ و تبدیل شدن طرح ها به کسب و کارهای بزرگ کمک کنیم.

» مشاوره : می دانیم هر طرحی هم در کسب و کار و هم در تکنولوژی دارای ریسک هایی است. ما با ارائه تیم‌های مشاوره ای خبره به کسب و کارهای نوپا، سعی خواهیم کرد ریسک های طرح را به حداقل برسانیم. تیم مشاوره، کارآفرینان را به منظور ایجاد نوآوری در مدل‌های کسب و کار و تکنولوژی های محصول راهنمایی خواهند کرد تا احتمال موفقیت حداکثر شود.

» فضای کاری و خدمات اداری : یکی از نیازهای کسب و کارهای نوپا، داشتن فضای کاری مناسب است. فضای کاری مناسب منجر به افزایش خلاقیت، بهره‌وری و بازدهی بالای تیم می‌شود. همچنین بسیاری از کسب و کارهای نوپا به دلیل عدم تجربه و نیروی کافی، از فقدان خدمات اداری رنج میبرند. ما با ارائه فضای کاری مناسب و انجام خدمات اداری شرکت های نوپا به آن ها تا زمان رسیدن به استقلال کافی کمک خواهیم کرد.

آنچه که ما انجام می‌دهیم

ما به کارآفرینان کمک‌ برای سرمایه‌گذاری و مشاوره‌های استراتژیک ارائه می‌دهیم.

ما بر حوزه‌های زیر تمرکز می‌کنیم: بیگ دیتا، سلامت الکترونیک، تکنولوژی مالی، تجارت الکترونیک و متحرک، حمل و نقل و تدارکات، اینترنت اشیا آی.او.تی و خدمات ارزش افزوده.
در داتیس، ما در واقع علاقه‌مند به مشکلات بزرگی هستیم که پاسخگوی آنها راه‌حل‌های تکنولوژیکی است. ما به دنبال رساندن منفعت‌های بزرگ به شما هستیم: ایجاد نوآوری در مدل‌های کسب و کار، کمک به پیشرفت‌های تکنولوژیکی منحصر به فرد، ارائه دهنده تیم‌های درجه یک و مشارکت‌های منحصر به فرد. ما می‌دانیم که هر طرحی ریسک‌هایی دارد اما ریسک‌های تکنولوژیکی را به ریسک‌های تجاری ترجیح می‌دهیم و تمایل داریم که از پیش ریسک‌های تکنولوژیکی و بیزنسی را حذف کنیم. شناسایی و درک واضح ریسک‌ها، همراه با برنامه‌ای روشن برای برطرف کردن آن ریسک‌ها با کمترین هزینه، از معیارهای مهم برای ارزیابی سرمایه‌‌گذاری است. اگر شما ایده تکنولوژیکی جذابی دارید، ما مشتاق شنیدن آن هستیم.

  • نوآوری‌های بسیار تأثیرگذار و فراتر از انتظارات عادی
  • روش‌های تکنولوژیکی غیرمعمول، سرمایه‌گذاری در بازارهای جدید
  • نوآوری‌های بسیار تأثیرگذار و فراتر از انتظارات عادی

آنچه که مهم است

ما به کارآفرینانی کمک می‌کنیم که مصمم در ایجاد شرکت‌هایی با اعتبار پایدار هستند.

ما صداقت بی‌رحمانه را به ادب ریاکارانه ترجیح می‌دهیم. ما شما را به چالش می‌کشیم بدون اینکه با شما مقابله کنیم. زمانی که ما یک تیم مدیریتی را برمی‌گزینیم، از آن حمایت می‌کنیم و از آن انتقاد نمی‌کنیم. ما بجای صحبت درباره راهکارهای شیرین، به شما در ایجاد کسب و کار کمک می‌کنیم. ما اصلاً قصد کنترل بر مالکیت کسب و کار شما را نداریم.
ما به‌دنبال برترین گروه‌ها و بنیانگذاران هستیم- کارآفرینانی که از آنچه می‌دانند و نمی‌دانند آگاه هستند و پذیرای ایجاد گروه‌های قوی برای پر کردن آن کاستی‌های دانشی هستند. ما بیشتر بر افراد سرمایه‌گذاری می‌کنیم تا یک طرح ویژه، چرا که طرح‌ها اغلب عوض می‌شوند. ما به شما اطمینان می‌دهیم که هرچیزی که برای ما ارسال می‌کنید بدون اجازه شما به خارج از داتیس پارس راه پیدا نخواهد کرد.

بر روی چه چیزی سرمایه‌گذاری می‌کنیم

ما به شما اطمینان می‌دهیم که هرچیزی که برای ما ارسال می‌کنید بدون اجازه شما به خارج از داتیس پارس راه پیدا نخواهد کرد.

مرور مسئله
چه مسئله‌ای وجود دارد که شما سعی دارید آن را حل کنید؟
مزیت رقابتی
آیا دارای موفقیت علمی، اختراع، مدل کسب و کار مبتکرانه یا شریکی منحصر به فرد هستید؟ چرا اکنون زمان مناسبی است؟ اگر طرح شما موفقیت‌آمیز باشد، آن تکنولوژی چه مزایای اقتصادی یا تجاری به همراه خواهد آورد؟
گروه
شما که هستید؟ و چرا واجد شرایط برای رهبری این فرصت هستید؟ چه مهارت‌هایی را برای حل این مسئله به همراه می‌آورید؟ تیم شما چه مهارت‌های فنی‌ای را نیاز دارد؟ آیا خود را به‌عنوان مدیرعاملی بلند مدت تجسم می‌کنید یا در نقشی دیگر؟ بیشترین تمرکز روی شما، اهداف شما و گروه فنی شما است. اشاره کنید که چرا شما به‌طور منحصر به فردی واجد شرایط برای حل این مسئله هستید. افرادی کلیدی در ابداع شما، برای ما مهم هستند.
نقاط عطف
شناسایی مسیرتان به‌منظور توجیه ریسک‌های فنی که با آنها مواجه می‌شوید، مهم است. این تأمین مالی در دستیابی به چه نقاط عطف فنی‌ای کمک خواهد کرد؟ نقاط عطف آینده شما چیست و به چه مقدار سرمایه برای دستیابی به آن نیازمندید؟
بازار/ رقابت
آیا شما شرکت خود را با رقابت تکنولوژیکی در نواحی‌ که برای مشتری نهایی اهمیت دارد، مقایسه می‌کنید؟ آیا درکی خوب از چشم‌انداز رقابتی دارید؟ آیا محصولات آینده خود را با محصولات فعلی یا آینده رقبا، مقایسه می‌کنید؟ آیا ابداع شما به نیازی در بازاری به حدکافی بزرگ اشاره می‌کند؟

ارائه طرح کسب و کار

ما به شما اطمینان می‌دهیم که هرچیزی که برای ما ارسال می‌کنید بدون اجازه شما به خارج از داتیس پارس راه پیدا نخواهد کرد.

Device rotate - Datis Pars

Please rotate your device to have a better experience.